Topluluk

Topluluk Merkezindesiniz

Hitsin.net topluluğuna hoşgeldiniz,

Sizlere daha güvenli ve sürdürülebilir altyapı ile hizmet verebilmek için çok çalışıyoruz, olası üzücü durumlarda, öncelikle bizimle iletişim sayfamız, destek bölümümüz ve whatsapp aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.

Hakkımızda

Bilinirliğin en önemli mihenk taşı olduğu günümüzde, reklam bilinirliğinizin arttırılması için en önemli ve kullanışlı araçtır.

İletişim

Hizmet için buradayız. Fenerbahçe Mah, Iğrıp Sk. No: 13,Kadıköy PK:34726

SSS

En sık karşılaştığımız soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz, eğer aradığınız cevap burada yoksa bir destek talebi oluşturabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Destek

Destek bölümüne hoşgeldiniz, daha fazlası için iletişimsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

MSS

Bu mesafeli satış sözleşmesi hitsin.net veya bu web sitesinde bağlantısı bulunan/adı geçen diğer platformlardaki mağaza veya satış noktalarımız aracılığı ile yapacağınız mal/ürün ve hizmetlerin satın alınmasını müteakip yapacağınız ödeme günü başlayacaktır.

Yasal

Sizin ile aramızda temel anlaşmanın başlangıç sayfası olarak kabul ettiğimiz bu sayfada ve web sitemizin başkaca alanlarında ne gibi değişiklikler yaptığımızı bağımsız kaynaklardan takip edebilirsiniz.

KVKK

Bu Aydınlatma Metni, hitsin.net (Şirket) tarafından Şirket’in müşterilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında kişisel verilerinin Şirket tarafından işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılması amacıyla hazırlanmıştır.

Influencer Kuralları

Web sitemize kayıt olan tüm reklam yayınlayıcılar bundan böyle influencer ve/veya fenomen olarak anılacaktır.

Kullanım koşulları

Bu kullanım koşulları hitsin.net ve7veya bağlı tüm içeriklere veya sanal ortam veya fiziki ortamdaki tüm hizmetlere erişmeniz ile yürürlüğe girer

İptal ve İade

SATICI, ALICI sıfatındaki siz değerli müşterilerin, önemli hukuki konularda bilgi sahibi olmanızı sağlayarak, haklarınızı ve elektronik sözleşmelerden doğan yükümlülüklerinizi açık bir şekilde bilgilendirerek kanuni yükümlülüklerini yerine getirmeyi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

Gizlilik

Bu politika hitsin.net tarafından kendi adına ve bağlı tüm ilişikleri (İnternet sitesi, mobil uygulamalar, telefon ve whatsapp ve diğer sosyal medya hesapları ile birlikte e-postalar gibi tüm araçları.) adına yayınlanmıştır ve sitelerimize, müşterilerimize, kurumsal müşteri ve tedarikçi personelimize veya hizmetlerimizin diğer alıcılarına yöneliktir.

Kayıt

Influencer olarak platformumuza hemen kayıt olarak reklam almaya başlayabilirsiniz

Destek bölümüne hoşgeldiniz, daha fazlası için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.