Influencer Kuralları

Tanımlar

Kurallar

Influencer reklam bildirimlerini profil sayfasındaki reklamlarım başlığı altından sürekli takip etmelidir.

Reklam veren siparişte özellikle bir zaman, tarih ve saat belirtmemişse influencer aldığı siparişi 2 saat içerisinde yayınlamak zorundadır.

Reklam veren bir saat belirtmemişse, influencer reklamı en az 24 saat reklamı aldığı alanda göstermek zorundadır. 

Influencer belirtilenden veya 24 saatten daha az gösterimde tuttuğu reklamlar için kalan saat kadar ödemeden vaz geçer veya iade eder.

Ödeme detayları ayrıca influencer ödeme sayfasında verilmiş veya verilecek olup hülasa 5 iş günüdür.

Influencer hiçbir şekilde reklamlara veya hesabına gerçek olmayan takipçi, izlenme, beğenilme, yorum yaptırmayacaktır.

Influencer aldığı reklamları yayınladıktan sonra görülmesini kasten engelleyecek, üzerini kapatacak, profil ızgarasından kaldırma gibi işlemler yapmayacatır.

Influencer lar tarafından sosyal medya, whatsapp veya hitsin.net web sitesi üzerinden hitsin.net’e iletilen, gönderilen veya yüklenen tüm bilgi ve belgeler hitsin.net tarafına hiçbir karşılık beklemeden hibe edilmiş olur. Hitsin.net kişisel bilgiler hariç tüm bilgi ve belgeleri ve görselleri dilediği gibi kullanma selahiyetine sahiptir.

 

Influencer eğer katılım sırasında hitsin.net için tanıtım videosu çekmiş veya her ne sebep ile olursa olsun kayıt ve katılım sırasında hitsin.net ten ödeme almış ise ilgili hesabının bir(1) yıldan önce silinmesini talep edemez.

Diğer her durumda tüm influencer lar hesaplarının silinmesi için isim, soyisim, telefon, kullanıcı adı ve şifrelerini içeren bir e-postayı bilgi@hitsin.net adresine göndererek hesaplarının silinmesini talep edebilirler, eğer hesaplarının silinmesine bir mani yoksa bu hesaplar yedi(7) iş günü içinde silinecektir.