Ziyaretçi/müşteri/alıcı/satıcı/tedarikçi/çalışan ve/veya bu web sitesini veya aşağıda açıkça belirtilen hesaplarımızı her ne amaçla olursa olsun ziyaret etmiş/hitsin.net ile ticaret yapmış/çalışanımız olmuş veya başkaca bir amaç ile hitsin.net ile bağlantı kurmuş olan gerçek ve/veya tüzel kişi/kurum/kuruluş. Ana, temel/başlangıç olarak bu yazılı akit niteliğindeki sayfayı kabul etmiş olur ve bu sayfaları sık sık takip etmesi gerekmektedir. 

Sizin ile aramızda temel anlaşmanın başlangıç sayfası olarak kabul ettiğimiz bu sayfada ve web sitemizin başkaca alanlarında ne gibi değişiklikler yaptığımızı bağımsız kaynaklardan takip edebilirsiniz. http://web.archive.org/web/*/hitsin.net

Bu web sitesinde ve tüm yasal iletişim bilgi ve belgelerinde adı geçen “hitsin.net” (Sayfa içeriklerinde başkaca atıflarda yapılmış olabilir) Fenerbahçe Mh. Iğrıp Sk. No: 13 Kadıköy/İstanbul PK: 34726 adresinde kayıtlı olan 2140295149 vergi kimlik numarası ile şahıs şirketi olarak 18.03.2022 tarihinde iş başlangıcı yapmış Selçuk Coşkun – viaselcuk anlamına gelmektedir. Bundan böyle (önce de anılmış olabilir) tüm iletişim araçlarında yazılı ve görsel ve sözlü olarak “viaselcuk ve/veya hitsin ve/veya hitsin.net” olarak anılacaktır. Bu sayfa tüm yasal v.b anlaşma/sözleşmelerin ayrılmaz bir parçasıdır. Biz bu sayfada ve başkaca alanlarda değişiklik yapma, kaldırma veya yenilerini ekleme hakkımızı saklı tutarız.

Bu web sitesi ve aşağıda açık ve yalın olarak belirtilmiş hiçbir maskeleme veya link kapaması olmaksızın yazılmış olan bağlantılar/hesaplar/numaralar ve başkaca bu web sitesinde açıkça belirtilmiş tüm iletişim/başvuru/ürün ler yasal olarak tüm hesaplarımız temel olarak bu sayfaya bağlıdır.

Örn; Telefon numaramıza bir mesaj gönderdiğinizde bizimle bu sayfayı temel alan bir sözleşme yapmış olursunuz ve aşağıdaki gizlilik/kullanım koşulları ve başkaca sayfalarda ilan ettiğimiz şartları kabul etmiş olursunuz.